Hakkımızda

İnşaat sektöründe 30 yılı aşkın deneyime sahip olan Nazlıgül firması kuruluşundan bugüne sahiplendiği koşulsuz müşteri memnuniyeti doğruluk ve kalitede süreklilik ilkeleri ile sadece yaşanacak binalar değil aynı zamanda mutluluk inşa etmek için çalışmaktadır. 
Ürettiği yapılarda uyguladığı yenilikçi tasarımları ve yüksek üretim hızı ile geleceğin yapılarını bugünden beğeninize sunuyor.
Bugüne kadar Trakya'da birçok projenin altında imzası bulunan Nazlıgül sağlam temellere oturttuğu kurumsal şirket yapısı ile sektöründe yükselmeye ve müşterilerinin hayat kalitesini yükseltmeye devam etmektedir.

Nazlıgül taahhütlerini olabilecek en kısa sürede ve en yüksek kalitede üretebilen. Tüm Trakya'nın Güveni ile hızla büyüyen, bugünlere geldiğinde ise Trakya'da yerli firma olarak ortaksız tek müteahhitlik ve taahhütlük alanında en çok konut üreten firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Kurulduğumuz günden buyana bize güvenerek projelerini gerçekleştirme olanağı sağlayan tüm yatırımcı kuruluşlara, iş ortaklarımıza ve tüm çalışanlarımızın oluşturduğu büyük NAZLIGÜL ailesine şükranlarımızı sunuyoruz.


WhatsApp
Hemen Ara